REUMOSOL W CIECHOCINKU

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie – w profesjonalnym gronie – możemy zaprezentować nasze firmowe produkty. W ostatnich dniach września w Ciechocinku odbywa a się VII Konferencja Uzdrowiskowa (sekcja pielęgniarska przy Polskim Towarzystwie Balneologii i Medycyny Fizykalnej). Ponad 120 uczestników spotkania reprezentowało 13 znanych miejscowości uzdrowiskowych z całej Polski.
I to właśnie przed nimi mieliśmy niepowtarzalną okazję przedstawienia przeznaczonego głównie dla pacjentów ośrodków rehabilitacji i uzdrowisk, zyskującego coraz większą popularność naszego REUMOSOLU. Na firmowym stoisku WZZ Herbapol prezentowaliśmy dodatkowo inne własne produkty oraz specjalnie przygotowane materiały informacyjne.
Z wielką satysfakcją informujemy, że zainteresowanie naszą ofertą było wyjątkowo duże, co potwierdzają chociażby liczne zaproszenia z wielu szpitali i zakładów uzdrowiskowych. Będziemy mieli zatem niepowtarzalną okazję pokazania REUMOSOLU, jako unikalnego, wyjątkowo skutecznego leku dodawanego do kąpieli leczniczych. Przy tej okazji nasi specjaliści na miejscu zapoznają się nie tylko z opiniami pacjentów, ale także lekarzy specjalistów.
Warto podkreślić, że profesjonalne przygotowanie naszego udzia u w Konferencji zostało bardzo wysoko ocenione przez organizatorów. W efekcie zostaliśmy przez nich potraktowani nie jak zwyczajny wystawca, ale jako wypróbowany i solidny partner.